TYSD Soma Şubesi Genel Kurulu
Olağan Genel Kurulumuzu gerçekleştirdik.
Başarılı ve bereketli çalışmalarımızın olmasını dilediğimiz yeni dönemimiz için bize destek veren, güven duyan üyelerimize teşekkür ederiz.
Diğer Yazılar
TYSD Soma Şubemiz 30 Ağustos Zafer Bayramımızı Kutlamaktadır
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Soma Şubesi olarak 30 Ağustos Zafer Bayramımızı 101. Yılında çoşkuyla kutladık. Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşlarını saygı, şükran ve minnetle anıyoruz. Ruhları şad
TYSD Soma Şubemiz 94. Kuruluş Yıldönümümüzü Coşku ve Mutlulukla Kutlamaktadır
Kuruluş Yıldönümümüzde üyelerimiz ve dostlarımızla güzel bir akşam yemeğinde buluştuk. Bizi yalnız bırakmayan Belediye Başkanımızın eşleri Sn. Türkan TULUP’a, desteklerinden dolayı Mayda Madencilik Müdürü Sn. Turhan SAĞLAM ‘a , üye
TYSD Soma Şubemiz SMA Tip 1 Hastası Bebeğimiz Kaan Efe Şanal için Kültürel Gezi Düzenlemişlerdir
Ayvalık, Cunda, Altınoluk ve Akçay Kültür Gezimizi üye ve misafirlerimizin katılımıyla gerçekleştirdik ve gelirini SMA Tip 1 hastası bebeğimiz Kaan Efe ŞANAL’ın yardım hesabına aktardık… Şifa dileklerimizle. 20.06.2022