TYSD Soma Şubemiz Atamızı Sevgi, Saygı ve Minnetle Andı
Ulu Önderimizi aramızdan ayrılışının 81. yılında büyük bir özlem ve şükranla andık. RUHUN ŞAD OLSUN ATAM…
Diğer Yazılar
TYSD Soma Şubemiz Cumhuriyetimizin 100. Yılını Kutlamaktadır
Cumhuriyetimizin 100. Yılını büyük bir coşkuyla kutladık Başta Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları olmak üzere Cumhuriyeti bize armağan eden tüm Şehit ve Gazilerimizi saygı, sevgi ve minnetle
TYSD Soma Şubemiz 30 Ağustos Zafer Bayramımızı Kutlamaktadır
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Soma Şubesi olarak 30 Ağustos Zafer Bayramımızı 101. Yılında çoşkuyla kutladık. Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşlarını saygı, şükran ve minnetle anıyoruz. Ruhları şad
TYSD Soma Şubemizin Ramazan Ayında Gerçekleştirmiş Olduğu Yardımlar
TYSD Soma Şubesi olarak bu Ramazan’da da ihtiyaç sahibi ailelerimizi yalnız bırakmadık. Erzak, kıyafet, fitre ve zekâtları hayırsever üyelerimiz ve dostlarımız sayesinde dağıtmaya devam ediyoruz. Bağışçılarımıza, üyelerimize ve yardım seven