TYSD Soma Şubemizin Belediye Ziyareti
Belediye Başkanımız Sn. Ali TULUP beyefendiye makamında kutlama ziyaretinde bulunduk. Başkanımız sosyal medya hesabında ziyaret haberimizi paylaştı, kendilerine teşekkür eder, başarılar dileriz…
Diğer Yazılar
TYSD Soma Şubemiz Yeni Dönem Çalışmalarına Başladı
Şubemiz yeni dönem çalışmalarına başladı. 13 Eylül Soma’nın kurtuluş gününde üyelerimiz ve yardım seven dostlarımızla açılış ve kutlama kahvaltısı düzenledik. Katılan tüm dostlara çok teşekkür ederiz. 13.09.2021
Soma Şubemizin Maden Felaketi Sonrası Çalışmaları
Şubemiz elim bir maden kazasında kaybettiğimiz 301 madencimizin anısına lokma döktürerek dağıtmıştır. Nur içinde yatsınlar… SOMA ŞUBEMİZİN çalışkan, gönlü büyük, fedakar arkadaşları, genel merkez ve şubelerimizce toplanan yardımın ulaşacağı ailelerin
TYSD Soma Şubemiz Atamızı Sevgi, Saygı ve Minnetle Andı
Ulu Önderimizi aramızdan ayrılışının 81. yılında büyük bir özlem ve şükranla andık. RUHUN ŞAD OLSUN ATAM…