TYSD Sarıyer Şubesi
19 Kasım tarihinde burslu öğrencilerimiz yararına düzenlediğimiz yemekte üyelerimiz ve gönül dostlarımızla keyifli saatler geçirdik… Tüm katılımcılarımıza teşekkürlerimizle…
Diğer Yazılar
TYSD Sarıyer Şubemizin Yardımları
Ramazan ayı ve Covid-19 nedeni ile yönetim kurulumuz aralıksız çalıştı, bağışçılarımızın da desteği ile elimizden geldiği kadar yardımlarımızı yerine ulaştırdık. Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi yoğun bakım bölümüne, Cerrahpaşa Araştırma
TYSD Sarıyer 41. Yıl Kutlaması
TYSD Sarııyer Şube Başkanımız Sayın Nuran ALSON İstanbul Şubeleri ve Sarıyerli Dostlar ile 41. Onur Yılını Kutlamışlardır. Genel Başkanımız Sayın Birsen ELDEM’in ifadesi ile “Ömrünüzü” verdiğiniz TYSD size minettardır. 41.
TYSD Sarıyer Şubemizin Atatürk Eğitim Burslu Öğrencileri Mezun Olmuştur
ATATÜRK Eğitim Burslu Öğrencilerimizin mezuniyet heyecanlarını bizimle paylaşmaları Bağışçılarımızı ve Derneğimizi çok mutlu etti. Yolunuz açık, şansınız bol olsun sevgili gençlerimiz, sizleri seviyor ve güveniyoruz… 08.08.2022