TYSD Sarıyer Şubemizin Bahar Yemeği Buluşması
İki yıl aradan sonra Bahar Yemeğimiz’de üye ve dostlarımızla buluştuk.
Bizimle birlikte gönüllü çalışan muhasebeci arkadaşlarımıza teşekkür belgesi ve plaketlerimizi takdim ettik.
Tüm misafirlerimize ve bağışçılarımıza sonsuz teşekkürlerimizle.
10.05.2022
Diğer Yazılar
TYSD Sarıyer Şubesi Genel Kurulu
Sarıyer Şubemiz Genel Kurulunu başarıyla tamamlamış,yeni Yönetim ve denetim Kurullarını oluşturmuşlardır. arkadaşlarımızı tebrik eder,başarılı çalışmalarının devamını dileriz.
TYSD Sarıyer Şubemizin Başkanına “Cumhuriyet’in Üreten Kadınları” Ödülü Takdimi
Şube Başkanımız çok değerli Nuran ALSON’a Sarıyer Belediyesinin Cumhuriyet ‘imizin 97. yılı anısına verdiği “CUMHURİYET ‘in ÜRETEN KADINLARI “ ödülü takdim edilmiştir. Cumhuriyetimizin aydın yüzü, derneğimizin duayen Başkanlarından, Cumhuriyet aşığı
TYSD Sarıyer Şubemizin Yapmış Olduğu Yardımlar
Eğitim yılı başında 60 öğrencimize 500’er ₺ kırtasiye yardımı yaptık. Sarıyer’ de iki İ.Ö.O’ nun öğrencilerine 60 adet mont 20 adet bot armağan ettik. Ardahan Çıldır İ.Ö.O öğrencilerine 37 adet