TYSD Sarıyer Şubemizden Minik Öğrencilerimize Bot ve Mont Armağanı
41 İlkokul öğrencimize bot ve mont armağan ettik.
Güle güle, sağlıkla giysin çocuklarımız…
Diğer Yazılar
TYSD Sarıyer Şubesi
19 Kasım tarihinde burslu öğrencilerimiz yararına düzenlediğimiz yemekte üyelerimiz ve gönül dostlarımızla keyifli saatler geçirdik… Tüm katılımcılarımıza teşekkürlerimizle…
TYSD Sarıyer Şubemiz Ardahan Çıldır İlçesi Çıldır İlkokulu Öğrencilerine Kışlık Giysi Yardımında Bulunmuştur
Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Ardahan Çıldır İlçesi Çıldır İlkokulu öğrencilerine 32 adet kaşkol, 39 adet bere, 12 adet yelek ayrıca 25 mont ve 25 çift bot hediye ettik. İyi günlerde
TYSD Sarıyer Şubemizin 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Kutlaması
Sarıyer İlçemiz’de gerçekleşen “8 Mart Dünya Kadınlar Günü “etkinliklerine Şube Başkanımız Nuran ALSON ve Yönetim Kurulu üyelerimiz katıldılar… 11.03.2021