TYSD Sarıyer Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Kültürel Gezi Düzenlemiştir
Üyelerimizle birlikte ATATÜRK Eğitim Burslu öğrencilerimiz yararına Polonezköy-Şile-Ağva Gezisi düzenledik.
Katılan tüm misafirlerimize ve dostlarımıza çok teşekkür ederiz.
02.11.2023
Diğer Yazılar
TYSD Sarıyer Şubemizin Yardımları
Ramazan ayı ve Covid-19 nedeni ile yönetim kurulumuz aralıksız çalıştı, bağışçılarımızın da desteği ile elimizden geldiği kadar yardımlarımızı yerine ulaştırdık. Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi yoğun bakım bölümüne, Cerrahpaşa Araştırma
TYSD Sarıyer Şubesi Genel Kurulu
Genel Kurulumuzun sonrası yönetim kurulumuz ilk toplantımızı gerçekleştirdi. Beraberlik,başarı ve bereket dileyerek çalışmalarımıza başladık. Yeni çalışma dönemimiz tüm TYSD Camiasına hayırlı ve uğurlu olsun.
TYSD Sarıyer Şubemizin Kurban Bayramı’nda Gerçekleştirmiş Oldukları Yardımlar
Kurban Bayramının ilk iki gününde 13 adet küçükbaş ve 1 adet büyükbaş kurban etini çevremizde bulunan170 ihtiyaçlı aileye ulaştırmanın sevincini yaşıyoruz. Tüm bağışçılarımıza teşekkür eder, iyi bayramlar dileriz. Allah kabul