TYSD Sarıyer Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimizle Kahvaltıda Buluşmuştur
Kadıköy Sağlık Eğitim Vakfı Öğretmenler Huzurevine bir adet 3 motorlu hasta yatağı bağışladık…
İki yıl aradan sonra, öğrencilerimizle kahvaltıda buluşmanın sevincini yaşadık, yaşam koçu Nuray hanım’da bize katıldı ve çok yararlı geçen toplantımızda mezun olan öğrencilerimizle vedalaştık..
İhtiyacı olan 25 aileye 600₺ bağış ulaştırdık.
İyi günlerde kullanmaları dileklerimizle.
20.06.2022
Diğer Yazılar
TYSD Sarıyer Şubemizin 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Kutlaması
Sarıyer İlçemiz’de gerçekleşen “8 Mart Dünya Kadınlar Günü “etkinliklerine Şube Başkanımız Nuran ALSON ve Yönetim Kurulu üyelerimiz katıldılar… 11.03.2021
TYSD Sarıyer Şubemizin Kurban Bayramı Yardımları
TYSD Kağıthane Şubemiz’in desteğiyle 10 adet kurban kesilerek dağıtıldı… Ayrıca Şubemizde 100 kg. kurban eti toplam 70 aileye ulaştırıldı… Yardımseven bağışçılarımıza, Kağıthane Şubesi Yönetim Kurulu’na ve emeği geçen tüm arkadaşlarımıza
TYSD Sarıyer Şubemizden Minik Öğrencilerimize Bot ve Mont Armağanı
41 İlkokul öğrencimize bot ve mont armağan ettik. Güle güle, sağlıkla giysin çocuklarımız…