TYSD Şanlıurfa Şubesinin KETEM Etkinliği
Şubemiz 11 Aralık 2013 tarihinde Halk Sağlığı Merkezi ile ortaklaşa olarak dezavantajlı mahalle kadınlarının katılımı ile KETEM (Kanser Erken Teşhis Eğitim Merkezi) Etkinliği gerçekleştirmiştir.
Diğer Yazılar
TYSD Şanlıurfa Şubemize Teşekkür Belgesi
Şanlıurfa Valiliği tarafından düzenlenen ağaç dikme töreni esnasında Şanlıurfa Valisi İzzet Küçük tarafından il çapındaki 1020 dernek arasından seçilen tek dernek olarak, TYSD Şanlıurfa dernek başkanımız Havva Öncel’e Teşekkür Belgesi takdim edilmiştir.
TYSD Şanlıurfa Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Etkinlik Düzenlemiştir
ATATÜRK Eğitim Bursumuza katkı sağlamak için Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile düzenlediğimiz Sıra Gecesi’nde bizimle birlikte olan ve katkı sunan tüm misafirlerimize teşekkürlerimizi sunarız. 03.12.2023
TYSD Şanlıurfa Şubemiz 96. Yılımızı Kutlamaktadır
Kuruluşumuzun 96. Yılını Elruha Otel’de üyelerimiz, dostlarımız ve misafirlerimizin katılımıyla coşkuyla kutladık Nice 96 yıllara. 03.02.2024