TYSD Salihli Şubesi İftar Yemeği
Şubemiz Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlemeleri yapılan iftar yemeklerinin altı gününü üstlenerek, artık geleneksel hale gelen Ramazan ayı iftar yemeklerini gerçekleştirmiştir.
Yönetim kurulu olarak altı gün altı ayrı mahallede gerçekleşen iftarlara katılmışlardır. Salihli Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu üyeleri de bir iftar yemeğinde şubemizle birlikte olmuştur.
Diğer Yazılar
TYSD Salihli Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Etkinlik Düzenlemişlerdir
Yeni çalışma dönemimizde ATATÜRK Eğitim burslu öğrencilerimiz yararına düzenlemiş olduğumuz kahvaltı etkinliğimizde üyelerimiz, dostlarımız ve değerli bağışçılarımız ile bir araya geldik… Yeni çalışma dönemimizin başta Genel Merkezimiz olmak üzere tüm
TYSD Salihli Şubesi Kuruluş Yıldönümü Etkinliği
Şubemizin düzenlediği 87’nci yıl kutlama yemeğinde geçmiş dönem yönetim kurulu üyelerimizden Yasemin YAZGAN, “HAR” isimli kitabını derneğin yararını imzalayarak gelirini bağışlamıştır.
TYSD Salihli Şubemizin “Bahara Hoş Geldin” Etkinliği
Atatürk Eğitim Bursu alan öğrencilerimiz için düzenlediğimiz “Bahara Hoş geldin” yemeğimizde üyelerimiz ve yardımsever dostlarımız ile birlikteydik.