TYSD Salihli Şubemiz Atamızı Sevgi, Saygı ve Minnetle Andı
ATAMIZI aramızdan ayrılışının 81. yılında sevgi, saygı, minnet ve özlemle andık…
Diğer Yazılar
TYSD Salihli Şubemizin 92. Yıl Kutlaması
Derneğimizin 92. Şubemizin 56. kuruluş yılını Atatürk Eğitim Bursu alan öğrencilerimiz için düzenlemiş olduğumuz yemeğimizde değerli bağışçılarımız, üyelerimiz ve gönül dostlarımız ile kutladık… Başta Genel Merkezimiz olmak üzere tüm şubelerimizle
TYSD Salihli Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Ekinlik Düzenlemişlerdir
Atatürk Eğitim Bursu alan öğrencilerimiz için düzenlemiş olduğumuz yemeğimizde üyelerimiz ve yardım seven dostlarımız ile birlikteydik. Yeni yılın Genel Merkezimiz ve tüm Şubelerimizle birlikte sağlık, huzur, mutluluk, sevgi, saygı, birlik
TYSD Salihli Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
Değerli bağışçılarımızın ve sevgili gönül dostlarımızın destekleri ile ihtiyaç sahibi ailelerimize alışveriş çeklerimizi ulaştırdık… İçinde bulunduğumuz bu zor süreçte bizlerin yanında olan bağışçılarımıza teşekkür ediyor, hayırlı ramazanlar diliyoruz… 21.04.2021