TYSD Salihli Şubemizden Burslu Öğrenciler Yararına Etkinlik
Atatürk Eğitim Bursu alan öğrencilerimiz için düzenlediğimiz yeni yıl yemeğimizde üyelerimiz ve yardım seven dostlarımız ile beraberdik… Yeni yılın Genel Merkezimiz ve tüm şubelerimizle birlikte sağlık, huzur, mutluluk, sevgi, saygı, birlik beraberlik içerisinde bol bereketli ve verimli geçmesi dileğiyle…
Diğer Yazılar
TYSD Salihli Şubemizin Çalışma Döneminin Son Etkinliği
Çalışma dönemimizin son etkinliği olan kahvaltımızda TYSD Ailemiz, Dostlarımız bir araya geldik. Daha sonra Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu iş birliğiyle hazırladığımız Girişimci Kadınlar el emeği Stantlarında
TYSD Salihli Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Etkinlik Düzenlemişlerdir
Yeni çalışma dönemimizde ATATÜRK Eğitim burslu öğrencilerimiz yararına düzenlemiş olduğumuz kahvaltı etkinliğimizde üyelerimiz, dostlarımız ve değerli bağışçılarımız ile bir araya geldik… Yeni çalışma dönemimizin başta Genel Merkezimiz olmak üzere tüm
TYSD Salihli Şubemizin İftar Yemeği
Asker ve polis şehit ailelerimizin yanlarında olduğumuzu, onları unutmadığımızı hissettirebilmek adına iftar yemeğimizde bir aradaydık… Duygulu, hüzünlü ama bir o kadarda mutlu ayrıldılar iftarımızdan… Sayın Kaymakamımız Levent KILIÇ, Emniyet Müdürümüz