TYSD Polatlı Şubesinin Etkinlikleri
📍Kadınlar günümüzde bir olduk, beraber olduk…
📍Polatlı huzur evi etkinliğine katıldık…
📍Afyon termal gezimizin bağışları burslu öğrencilerimiz içindi, teşekkür ederiz…
Diğer Yazılar
TYSD Polatlı Şubemizin Ramazan Ayında Gerçekleştirmiş Oldukları Yardımlar
Ramazan Ayının bereketi ve gönül huzuru ile; 140 Ailemize Kıyma, tavuk, pide ile birlikte 250₺ yada 300₺ nakit yardımı 59 Ailemize gıda kolisi 34 Ailemize 300₺ ya da 500₺’lik alışveriş
TYSD Polatlı Şubemiz 55 Adet Atkı ve Bere Takımını Öğrencilerimize Armağan Etmiştir
Gönüllülerimiz tarafından sevgiyle örülen 55 adet atkı ve bere takımını M. Akif Ersoy İlkokulu öğrencilerine armağan ettik… Çocuklarımız üşümesin, sağlıkla kullansınlar… Üreten Dostlarımızın güzel yüreklerine, ellerine sağlık, ayrı ayrı çok
TYSD Polatlı Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yarına Kültürel Gezi Düzenlemiştir
ATATÜRK Eğitim Bursu alan öğrencilerimiz yararına düzenlediğimiz Afyon Kültür Gezimizde dostlarımızla birlikte dinlenip, eğlenip, hasret gidererek çok güzel üç gün geçirdik Bizlere her zaman güvenen, yanımızda olan yüce gönüllü dostlarımıza,