TYSD Polatlı Şubesinin Antik Ankara Kültür Gezisi
Gönül dostlarımız ile beraber, burslu öğrencilerimiz yararına, antik Ankara Kültür Gezisi düzenledik.
Bizleri tarih bilgisi ile aydınlatan arkeolog ve sanat tarihi öğretmeni Dilek Güngen hanımefendi’ye sonsuz teşekkürlerimizle.. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı çerçevesinde çocuklarımızla “karpuzun içindeki masal” adlı oyunda buluşarak güzel günlerini kutladık. Destekleri için Polatlı Belediye Başkanımız Sn. Mürsel Yıldızkaya ve Nes Organizasyon’a teşekkür ederiz.
Diğer Yazılar
TYSD Polatlı Şubemizin 91. Kuruluş Yılı Kutlaması
Şubemizin 46., Derneğimizin 91. kuruluş yılını çoşkuyla kutladık. Öğrencilerimizin anneleriyle birlikte ürettiğimiz el emeklerimizi sergiledik. Bizimle olan, katkı sağlayan dostlarımıza teşekkür ederiz. Bağışlarımız burslu öğrencilerimiz için.
TYSD Polatlı Şubesi ” Silahını Bırak, Kitabını Al” Projesi
Şubemiz Aralık 2015 de başlattığı OYUNCAK SİLAHINI GETİR KİTABINI GÖTÜR PROJESİ ile genç beyinlere silahın, kavganın, dövüşün kötülüklerini bir kez daha öğretmeye, dikkatlerini çekmeye çalışmış, 10 Haziran tarihli Hürriyet Gazetesi
TYSD Kırşehir ve Polatlı Şubelerimiz Geleneksel Lezzetlerini Televizyon Programlarında Tanıttılar
Amaç; insana ve yaşama değer katmak olunca TYSD AİLESİ olarak her alanda canla başla çalışırız. Kırşehir Şube Başkanımız Nurten Büyüksaraçoğlu Nurten BÜYÜKSARAÇOĞLU, Polatlı Şubesi Yönetim Kurulu Üyemiz Ayşe Köse EVİNER