TYSD Polatlı Şubemizden Fidan Dikimi
‘Geleceğe Nefes Kampanyası’ çerçevesinde ‘ANNELER KORULUĞU’muza fidanlarımızı diktik ve 1.Etap tabelamızı astık.
Merhum Genel Başkanımız Birsen Eldem adına da 100 adet fidan diktik. İsmi fidanlarımızla yaşasın…
Koruluğumuzu tahsis eden Belediye Başkanı Sn.Mürsel Yıldızkaya ve ekibine, Orman İşleri Şefi Sn.Selçuk Önal’a, bizleri onurlandıran protokolümüze ve doğa dostu gönüllülerimize teşekkürlerimizle..
Diğer Yazılar
TYSD Polatlı Şubemiz Cumhuriyet’imizin 99. Yılını Coşku ile Kutlamıştır
Cumhuriyet Bayramımızın 99.yıl resmi kutlamalarının yanısıra ADD Polatlı Şubesi’ nin de kutlamalarına katılarak, en büyük bayramımızı coşku ile kutladık. Cumhuriyetimiz İlelebet Yaşasın. 02.11.2022
TYSD Polatlı Şubemiz TYSD’nin 95. Kuruluş Yılında Çıkarılacak Olan Yemek Kitabı için Yemeklerini Hazırlamıştır
Derneğimizin 95.Kuruluş yılı projesi olan, Şubelerimizin yöresel yemek tariflerinin yer alacağı Yemek Kitabı için, Sorpa Çorbası, Lahana (Kelem) Sarması ve Kuzu Kapama’mızı hazırlayıp, Eskişehir Şubemize gönderdik. Emeği geçen herkese teşekkür
TYSD Polatlı Şubemiz 55 Adet Atkı ve Bere Takımını Öğrencilerimize Armağan Etmiştir
Gönüllülerimiz tarafından sevgiyle örülen 55 adet atkı ve bere takımını M. Akif Ersoy İlkokulu öğrencilerine armağan ettik… Çocuklarımız üşümesin, sağlıkla kullansınlar… Üreten Dostlarımızın güzel yüreklerine, ellerine sağlık, ayrı ayrı çok