TYSD Polatlı Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Kültürel Gezi Düzenlemiştir
ATATÜRK Eğitim Burslu öğrencilerimize katkı sağlamak için düzenlediğimiz, coğrafyasına hayran kaldığımız Tunceli-Kemaliye-Elazığ Kültür gezisinde bizimle birlikte olan ve destekleyen tüm dostlarımıza çok teşekkür ederiz.
30.10.2023
Diğer Yazılar
TYSD Polatlı’nın Konseri
Şubemiz öğrenci burslarına destek amaçlı TRT sanatçılarından Sayın Vedat KAPTAN YURDAKUL ve Sayın Meserret EREN’in sahne aldığı bir Türk Müziği konseri düzenlemiştir. Genel Merkezimizi temsilen Ayla ERTÜZÜN ve Sayın Neriman
TYSD Polatlı Şubemizin Ramazan Ayı Boyunca Gerçekleştirmiş Oldukları Yardımlar
Ramazan Ayında deprem bölgesine yaptığımız giysi, battaniye, kefen, hijyen ve ihtiyaç malzemelerinin yanısıra 6 palet içme suyu gönderilmiş, Polatlı’ ya yerleşen 8 ailenin ihtiyaç duyduğu ev eşyaları temin edilip evleri
TYSD Polatlı Şubemizin Sakarya Meydan Muharebesi Tarihi Alan Gezisi
TARİHİNİ BİLMEYEN MİLLETLER, YOK OLMAYA MAHKUMDUR.!!! M.KEMAL ATATÜRK Türkiye Yardım Sevenler Derneği Polatlı Şubesi ve Polatlı Belediyesi Tarihi Alanlar Tanıtım Ofisi (POTA) iş birliği ile Sakarya Zaferi’nin 100. yılında 22