TYSD Polatlı Şubesi Genel Kurulu
Polatlı Şubemiz Genel Kurulunu başarı ile gerçekleştirmiştir.20 yıldır emeğini,gönlünü dernek çalışmalarına adayan Şenöz EVİNER Başkanımız, başkanlık görevini Nuriye OKUR arkadaşımıza bırakmıştır. Yeni yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızı tebrik eder, başarılı çalışmalar dileriz.
Diğer Yazılar
TYSD Polatlı Şubemizden Burslu Öğrencilerimiz Yararına Karadut Reçeli
Geleneksel Karadut reçelimiz burslu öğrencilerimize katkı sağlamak için yine kaynadı. Bereketi bol, tadı daim olsun…
TYSD Polatlı Şubemiz 94. Kuruluş Yıldönümümüzü Coşku ve Mutlulukla Kutlamaktadır
Derneğimizin 94., Polatlı Şubemizin 49. Kuruluş Yıldönümünde, Yönetim, Denetim ve Danışma Kurullarımızla birlikte Ata’mıza saygı ve minnetimizi sunmak üzere huzurunda idik. Sağlık bereket ve başarı dileklerimizle pastamızı kestik. Hep birlikte,
TYSD Polatlı Şubemizin 91. Kuruluş Yılı Kutlaması
Şubemizin 46., Derneğimizin 91. kuruluş yılını çoşkuyla kutladık. Öğrencilerimizin anneleriyle birlikte ürettiğimiz el emeklerimizi sergiledik. Bizimle olan, katkı sağlayan dostlarımıza teşekkür ederiz. Bağışlarımız burslu öğrencilerimiz için.