TYSD Polatlı Şubemizden Burslu Öğrencilerimiz Yararına Karadut Reçeli
Geleneksel Karadut reçelimiz burslu öğrencilerimize katkı sağlamak için yine kaynadı.
Bereketi bol, tadı daim olsun…
Diğer Yazılar
TYSD Polatlı Şubesinin “Annen İçin Bir Fidan da Sen Dik” Kampanyası
Polatlı Şubemiz, Zafer Anıtımızın içerisinde “Annen İçin Bir Fidan da Sen Dik” kampanyası ile Anneler Koruluğu oluşturmuştur. Etkinliğimize katılan Polatlı Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız, değerli eşleri bizleri onurlandırmıştır.
TYSD Polatlı Şubemizin 91. Kuruluş Yılı Kutlaması
Şubemizin 46., Derneğimizin 91. kuruluş yılını çoşkuyla kutladık. Öğrencilerimizin anneleriyle birlikte ürettiğimiz el emeklerimizi sergiledik. Bizimle olan, katkı sağlayan dostlarımıza teşekkür ederiz. Bağışlarımız burslu öğrencilerimiz için.
TYSD Polatlı Şubemizin Çocuklarımıza Kaban, Bot, Atkı ve Bere Armağanları
Çocuklarımız üşümesin diye, İlçemiz Esentepe Ortaokulu’ndaki 50 çocuğumuzun kaban ve botları ile, atkı ve berelerini; Cumhuriyet İlköğretim Okulu’ndaki 62 çocuğumuzun da atkı ve berelerini hediye ettik. Sağlıkla, güle güle kullansınlar…