TYSD Polatlı Şubemiz Atamızı Rahmet, Minnet ve Hasretle Anmaktadır
Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ ü aramızdan ayrılışının 85.yıldönümünde sonsuz saygı, sevgi, minnet ve özlemle andık.
Ruhun şad olsun ATAM
11.11.2023
Diğer Yazılar
TYSD Polatlı Şubemiz TYSD’nin 95. Kuruluş Yılında Çıkarılacak Olan Yemek Kitabı için Yemeklerini Hazırlamıştır
Derneğimizin 95.Kuruluş yılı projesi olan, Şubelerimizin yöresel yemek tariflerinin yer alacağı Yemek Kitabı için, Sorpa Çorbası, Lahana (Kelem) Sarması ve Kuzu Kapama’mızı hazırlayıp, Eskişehir Şubemize gönderdik. Emeği geçen herkese teşekkür
TYSD Polatlı Şubesinin Antik Ankara Kültür Gezisi
Gönül dostlarımız ile beraber, burslu öğrencilerimiz yararına, antik Ankara Kültür Gezisi düzenledik. Bizleri tarih bilgisi ile aydınlatan arkeolog ve sanat tarihi öğretmeni Dilek Güngen hanımefendi’ye sonsuz teşekkürlerimizle.. 23 Nisan Ulusal
TYSD Polatlı Şubemiz 55 Adet Atkı ve Bere Takımını Öğrencilerimize Armağan Etmiştir
Gönüllülerimiz tarafından sevgiyle örülen 55 adet atkı ve bere takımını M. Akif Ersoy İlkokulu öğrencilerine armağan ettik… Çocuklarımız üşümesin, sağlıkla kullansınlar… Üreten Dostlarımızın güzel yüreklerine, ellerine sağlık, ayrı ayrı çok