TYSD Polatlı Şubemizin 29 Ekim Kutlaması
Cumhuriyetimizin 96.yıl kutlamalarına katıldık… Ulu Önder Atatürk ve silah arkadaşlarını minnetle anıyoruz…
Diğer Yazılar
TYSD Polatlı Şubemizin “Polatlı Huzurevi”ne Ziyaretleri ve Yardımları
Polatlı Huzurevi’ndeki büyüklerimizi ziyaret ederek, ihtiyaçları olan hijyen malzemeleri, hasta bezi ve gönüllülerimizin ürettiği 1000 Ad. galoş götürdük… Pandemi nedeniyle kendileri ile sohbet edemesek de, Yönetim Ķurulu Üyelerimizin elleriyle yaptıkları
TYSD Polatlı Şubemiz 96. Yılımızı Kutlamaktadır
96. Kuruluş Yıldönümümüzde ATATÜRK Anıtına çelenk koyarak Atamıza saygı ve minnetlerimizi sunduk. Dostlarımız ve yeni üyelerimizle birlikte onur ve gururla kutladık. Atamızın izinde hep birlikte derneğimizi büyüterek, iyilikle, sevgiyle, elden
TYSD Polatlı Şubemiz Cumhuriyet Bayramımızı Kutlar
Türk milletinin ortak iradesi ve eşsiz mücadelesi sonucunda kurulan Cumhuriyetimizin 98. yıl dönümünü coşku ve kıvançla kutladık. Milletimizin tarih sahnesinde yeniden dirilişi yolunda verdikleri mücadeleler için başta Gazi Mustafa Kemal