TYSD Polatlı Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencimize Bilgisayar Hediye Etmiştir

TYSD Polatlı Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencimize Bilgisayar Hediye Etmiştir

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününde, “Play Park Bowlingo” Oyun Salonu ev sahipliğinde, kadınlarımız ve çocuklarımızla beraberdik.

Anne ve çocuklarımızın güzel bir gün geçirmesine vesile olan firma yetkilisi Tuğçe Uzgörmez’e çok teşekkür ederiz…

Yaşlılara Saygı Haftası” dolayısı ile Polatlı Huzurevi’mizi ziyaret ettik. Covid-19 tedbirleri kapsamında büyüklerimizle görüşemesek de yetkililerimizden bilgi aldık. Bu zor şartlarda hizmet vermeye çalışan Huzurevi Derneği’ne teşekkürlerimizle, karınca kararınca destek olmaya çalıştık.

Büyüklerimize sağlıklı ve huzurlu bir yaşam dileklerimizle, saygı, sevgi ve şükranlarımızı sunarız.

Makine Mühendisliğinde okuyan burslu öğrencimize bağışçımız Sn. Nurgül Eren Hanımın’ın desteği ile bilgisayar hediye edilmiştir… Kendisine çok teşekkür eder, öğrencimize başarılar dileriz.

24.03.2022

Diğer Yazılar

Polatlı

TYSD Polatlı Şubesinden Giysi Yardımı

Sosyal Yardımlaşma Vakfı tarafından gönderilen 18 koli giysiyi ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık.

Polatlı

TYSD Polatlı Şubemiz Cumhuriyet Bayramımızı Kutlar

Türk milletinin ortak iradesi ve eşsiz mücadelesi sonucunda kurulan Cumhuriyetimizin 98. yıl dönümünü coşku ve kıvançla kutladık. Milletimizin tarih sahnesinde yeniden dirilişi yolunda verdikleri mücadeleler için başta Gazi Mustafa Kemal

Polatlı

TYSD Polatlı Şubemizin 67 Çocuğumuza Kışlık Mont, Atkı ve Bere Yardımları

Üyelerimiz ile birlikte Yenice Ormanları Kültür Gezisi gerçekleştirdik… Katılan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz… “Bir İlmek Bin Yürek Kampanyamız” ile çocuklarımızı sevgimizle ısıtalım diye ördüğümüz atkı ve berelerin ilk bölümünü Mehmet