TYSD Ordu Şubesinin Huzurevi Ziyareti
Ordu Şubemiz Huzurevi ziyaretinde bulunmuş,büyüklerimizin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamıştır.
Diğer Yazılar
Niğde’de Dünya Kadınlar Günü Paneli
Şubemiz Niğde üniversitesinin düzenlediği 8 Mart Dünya kadınlar günü paneline davet edilmiş. Panele Şube başkanı Gülbün ALTAN ve yönetim kurulu üyesi Ayzin YÜCEER anneleri ile beraber konuşmacı olarak katılmış derneğimizi
TYSD Adana ve Ordu Şubelerimiz 12. Uluslararası Adana Portakal Çiçeği Karnavalı Etkinliğinde
Biz ne güzel, ne büyük bir aileyiz. Ordu Şubemiz “12. Uluslararası Adana Portakal Çiçeği Karnavalı” için Adana’mıza ve Şubemiz standına misafir oldular. Teşekkür ederiz, sağlıkla yeni buluşmalar için sözleştik… 19.04.2024
TYSD Niğde Şubesinin Çeşitli Yardım Faaliyetleri
Şubemizce Niğde’de bir şehit ailesine para yardımı yapılmıştır. Ayrıca Niğde Devlet Hastanesi psikiyatri bölümüne iki adet hasta dinlenme salonu döşenmiştir. Bir salona derneğimizin diğerine bağışçımızın adı verilmiştir. Şubemize başvuran Faik