TYSD Niğde Şubemiz Atamızı Sevgi, Saygı ve Minnetle Andı
10 Kasım Atatürk’ü anma törenimizi Kırşehir’de gerçekleştirdik. Bursiyer öğrencilerimize katkıda bulunan dostlarımıza teşekkür ederiz…
Diğer Yazılar
TYSD Niğde Şubemiz 30 Ağustos Zafer Bayramımızı Kutladı
Büyük Zaferimizin 99. yıldönümünde Bağımsızlık mücadelesi veren bu vatanı vatan yapan Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve tüm kahramanları saygı, özlem ve minnetle anıyoruz… 30 Ağustos
TYSD Niğde Şubemiz 30 Ağustos Zafer Bayramımızı Kutlamaktadır
Tam bağımsız bir ulus için mücadele veren ve zaferle taçlandıran Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını minnet ve şükranla anıyoruz. 30 Ağustos Zafer Bayram’ımızın 100. Yılı kutlu olsun. 30.08.2022
TYSD Niğde Şubemiz Bor Kadın Tarımsal Kalkınma Kooperatifini Ziyaret Etmiştir
Bor Kadın Tarımsal Kalkınma Kooperatifini ziyaret ettik. Kooperatif Başkanı Sn. Hatun Keçeci nezdinde çalışan emek veren tüm kadınlarımızı kutlar, çalışmalarında başarılar dileriz. 02.06.2022