TYSD Mudanya Şubemizin Yeni Yıl Yemeği
Yeni yıl yemeğimizi dostlarımızla yedik, sağlık, huzur, barış, iyilikler diledik.
Bağışlarımız burslu öğrencilerimiz içindi, teşekkür ederiz sevgili misafirlerimiz…
Diğer Yazılar
TYSD Mudanya Şubemiz Yerel Basında Yer Aldı
Pandemi döneminde artan ihtiyaçlar ve ihtiyaç sahipleri için hayata geçirdiğimiz Askıda Erzak uygulamamızın yerel basında ses getirmesi bizleri memnun etti… yaşımız kutlu olsun. 21.02.2021
TYSD Mudanya Şubemiz
Şubemizin yönetim kurulu üyesi arkadaşımız Nuran Topçu’nun sevgili torunu Deniz bebek, abla ve abilerinin burslarına katkıda bulundu, ayraçlarını hazırladık, dostlarımızın kitaplarının içinde yerini aldı. Hoş geldin, şansın bol olsun, sağlıkla,
TYSD Mudanya Şubemizin Acı Kaybı
Şubemizin kuruluşunda emeği geçen ve uzun yıllar başkanlık yapan Sevgili büyüğümüz Aynur Aytaç’lıyı bugün kaybettik. Acımız büyük… Mekânı cennet olsun…