TYSD Mudanya Şubemizden Elazığ Şubemize Destek
Başlattığımız yardım kampanyası kapsamında mont, ayakkabı, battaniye, bebek bezi gibi çeşitli yardım malzemeleri, üyelerimiz ve burslu öğrencilerimizle birlikte paketlenerek, Elazığ Şubemizdeki arkadaşlarımıza teslim edilmek üzere yola çıktı. Katkısı olan herkese çok teşekkür ederiz…
Diğer Yazılar
TYSD Mudanya Şubemiz 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü Kapsamında Kelebek Etkisi Sergisine Katılım Göstermiştir
25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü sebebiyle düzenlenen Bir Umut Dedik Derneği’nin ‘Kelebek Etkisi ‘Sergisine katıldık #şiddetinhertürlüsünehayır 25.11.2022
TYSD Mudanya 25. Yıl Kutlaması
Şubemiz 25. Yılını kutlamak ve eğitime katkı sağlamak amacıyla bir konser düzenlemiştir. Şef Aysel GÜREL yönetiminde değişik mesleklerde çalışan veya emekli gönüllü 105 bayan, öğrencilerimiz için şarkılar söylemiştir. Emeği geçen
TYSD Mudanya Şubemizin Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına İftar Yemeği Düzenlemiştir
Paylaşmanın, iyilikte yarışmanın en güzel örneğini veren üyelerimiz ve dostlarımız ile birlikte iftarımızı yaptık. Katılan tüm dostlarımıza teşekkür eder, Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını dileriz. 16.03.2024