TYSD Mudanya Şubemiz
Şubemizin yönetim kurulu üyesi arkadaşımız Nuran Topçu’nun sevgili torunu Deniz bebek, abla ve abilerinin burslarına katkıda bulundu, ayraçlarını hazırladık, dostlarımızın kitaplarının içinde yerini aldı.
Hoş geldin, şansın bol olsun, sağlıkla, sevdiklerinle yaşa Deniz bebek …
Diğer Yazılar
TYSD Mudanya Şubemizin Öğrencilerimize Tablet Yardımı
Çocuklarımızın eğitimlerine destek, sevinçlerine ortak olmaktan bizler ve değerli bağışçılarımız çok mutlu olduk. Emek veren, katkı sağlayan herkese teşekkür ederiz…
TYSD Mudanya Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Kültürel Gezi Düzenlemişlerdir
ATATÜRK Eğitim Burslu öğrencilerimiz yararına üyelerimiz ve bağışçılarımız ile gerçekleştirdiğimiz İstanbul Gezisinden güzel anılar ile döndük. Tüm misafirlerimize teşekkürlerimizle. 14.06.2023
TYSD Mudanya Şubesi Genel Kurulu
Mudanya Şubemiz, Genel Kurulunu başarı ile gerçekleştirmiştir. Şubemizi tebrik eder, Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımıza güzel, bereketli çalışmalar dileriz.