TYSD Mudanya Şubesi Ramazan Yardımı
Şubemiz Ramazan da gıda çekleri dağıtmıştır.
Diğer Yazılar
TYSD Mudanya Şubemizin Acı Kaybı
Şubemizin kuruluşunda emeği geçen ve uzun yıllar başkanlık yapan Sevgili büyüğümüz Aynur Aytaç’lıyı bugün kaybettik. Acımız büyük… Mekânı cennet olsun…
TYSD Bursa, İnegöl, Mudanya, Gemlik ve Yenişehir Şubelerimizin Kültürel Gezi Etkinlikleri
Bursa Şubemizin ev sahipliğinde, Bursa’nın yakın komşuları olan TYSD Şubelerimiz Bursa’da bir araya geldiler. Güzel bir günü paylaşan arkadaşlarımız Derneğimizi, faaliyetlerini, birlikte yapabilecekleri projeleri, Dernek Tüzüğümüzü konuşup, fikir alışverişinde bulundular.
TYSD Mudanya Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Kültürel Gezi Düzenlemişlerdir
ATATÜRK Eğitim Burslu öğrencilerimiz yararına üyelerimiz ve bağışçılarımız ile gerçekleştirdiğimiz İstanbul Gezisinden güzel anılar ile döndük. Tüm misafirlerimize teşekkürlerimizle. 14.06.2023