TYSD Mersin Şubemizin Kültür Gezisi
Burslu öğrencilerimiz yararına düzenlediğimiz Afyon gezimize katılan dostlarımıza teşekkür ederiz.
Diğer Yazılar
TYSD Mersin Şubemizin Tekerlekli Sandalye, Kırtasiye Malzemeleri ve Öğrencilerimize Bilgisayar Yardımları
Şubemizden talep edilmiş olan tekerlekli sandalye, kırtasiye malzemeleri ve bilgisayar ihtiyaç sahiplerine tarafımızca ulaştırıldı. Sağlıkla, mutluluk içinde kullansınlar. Hastalara şifa, öğrencilerimize başarılar diliyor, bu vesileyle bize destek olan bağışçılarımıza şükranlarımızı
TYSD Mersin Şubemiz Atatürk Köşesi Açılış Törenine Katılmışlardır
Adana Şubemizin değerli bağışçıları Nur & Şemsi SOYLU’nun Karşıyaka İlkokulu ‘nda yaptırdıkları Atatürk Köşesi ve ana girişinin açılışına Adana Şubesi arkadaşlarımızın nazik davetiyle katıldık. Bir ve beraber olmaktan, çocuklarımızın heyecanını
TYSD Mersin Şubemiz Olağan Genel Kurulunu Başarıyla Gerçekleştirmiştir
Olağan Genel Kurulumuzu başarıyla gerçekleştirdik. Divan Heyeti başta olmak üzere, katılan tüm üyelerimize teşekkür ederiz. Sağlıkla, bereketle ve başarıyla nicelerine. 18.02.2022