TYSD Mersin Şubemizin Kültür Gezisi
Öğrenci burslarımıza katkı sağlamak için dostlarımızla Ermenek kültür gezisine çıktık.
Cumhuriyet Bayramımızı, Cumhuriyetimizi kutladık.
Diğer Yazılar
TYSD Mersin Şubesi…
91. Yılımızı dostlarımızla çoşkuyla kutladık. Nicelerine…
TYSD Mersin Şubemiz Anaokulu Projemiz için Kültürel Gezisi Düzenlemiştir
Üyelerimiz ve dostlarımız ile Diyarbakır ve çevresine düzenlediğimiz kültür gezimizde Anneler Günü’nünde kutladık. Bağışlarımız Hatay Antakya Kuzeytepe’de yaptıracağımız TYSD ATATÜRK ANAOKULUMUZ için. Teşekkür ederiz bizimle beraber bu özel günü paylaşan
TYSD Mersin Şubemizin Tekerlekli Sandalye, Kırtasiye Malzemeleri ve Öğrencilerimize Bilgisayar Yardımları
Şubemizden talep edilmiş olan tekerlekli sandalye, kırtasiye malzemeleri ve bilgisayar ihtiyaç sahiplerine tarafımızca ulaştırıldı. Sağlıkla, mutluluk içinde kullansınlar. Hastalara şifa, öğrencilerimize başarılar diliyor, bu vesileyle bize destek olan bağışçılarımıza şükranlarımızı