TYSD Menemen Şubemize Menemen Devlet Hastanesi Başhekimi Sn. Yalçın Yıldırım Plaket Vermiştir
Menemen Devlet Hastanesi ‘nde bölgemize daha kaliteli ve verimli sağlık hizmeti verebilmek amacıyla hizmete açılan Aşı ve Enjeksiyon Polikliniğinin yapımına verdiğimiz katkıdan dolayı Şube Başkanımız Sn. Fatma FORAN ve Yönetim Kurulu Üyelerimize Hastane Başhekimi Sn. Yalçın YILDIRIM tarafından plaket verilmiştir.
15.08.2022
Diğer Yazılar
TYSD Menemen Şubemiz Cumhuriyet’imizin 99. Yılını Coşku ile Kutlamıştır
Çelengimizi sunmak için ATAMIZIN huzurundaydık .. Cumhuriyet Bayramımızı kutladık.. Ne mutlu TÜRKÜM diyene. 31.10.2022
TYSD Menemen Şubemiz 96. Yılımızı Kutlamaktadır
Menemen Şubesi olarak 96. Kuruluş Yılımızı Ödemiş’te görkemli bir şekilde kutladık. Nice 96 yıllara. 22.02.2024
TYSD Menemen Şubesinin Çeşitli Yardım Faaliyetleri
Gazi İlköğretim Okulu’na bilgisayar ve yazıcı, Şehit Kemal İlköğretim Okulu’na 2 adet projeksiyon ve bilgisayar, 1 adet yazıcı, anasınıfına nakdi yardım, Hatundere İlköğretim Okulu’na projeksiyon ve anaokuluna ihtiyaç malzemeleri, Halide