TYSD Menemen Şubesinin Çeşitli Yardım Faaliyetleri
Gazi İlköğretim Okulu’na bilgisayar ve yazıcı, Şehit Kemal İlköğretim Okulu’na 2 adet projeksiyon ve bilgisayar, 1 adet yazıcı, anasınıfına nakdi yardım, Hatundere İlköğretim Okulu’na projeksiyon ve anaokuluna ihtiyaç malzemeleri, Halide Gençer İlköğretim Okulu’nun tamiri için nakdi yardım, İrfan Erdemİlköğretim Okulu’nun öğretmenler odasının alüminyum doğramasının yapımı, Üniversitede okuyan 7 öğrenciye burs ve kırtasiye ihtiyaçları ile yakacak yardımı, İrfan Erdem İlköğretim Okulu’na öğrencilerine erzak ve kıyafet yardımı Menemen Şubesi tarafından yapılmıştır.
Diğer Yazılar
TYSD Menemen Şubemiz 96. Yılımızı Kutlamaktadır
Menemen Şubesi olarak 96. Kuruluş Yılımızı Ödemiş’te görkemli bir şekilde kutladık. Nice 96 yıllara. 22.02.2024
TYSD Menemen Şubemiz Cumhuriyet’imizin 99. Yılını Coşku ile Kutlamıştır
Çelengimizi sunmak için ATAMIZIN huzurundaydık .. Cumhuriyet Bayramımızı kutladık.. Ne mutlu TÜRKÜM diyene. 31.10.2022
TYSD Menemen Şubemiz Anneler Gününü Kutlamıştır
Kubilay İlköğretim Okulu ile gerçekleştirdiğimiz Anneler Günü Yemeğimiz yoğun katılım ile çok güzel geçti. Bizlerle birlikte olan tüm misafirlerimize teşekkür ederiz. 17.05.2022