TYSD Manisa Şubesi Yöneticilerimiz Manisa Etv’ye Konuk Oldular
Manisa ETV ‘nin 12 02 208 tarihli Gündem Özel programına Şube Başkanımız Beyhan YÖRÜR ve ikinci başkanımız Sevinç GÜNSEL konuk oldular. TYSD’nin 90. Yılını, projelerimizi anlattılar.
Manisa ETV ye teşekkürlerimizle…
Diğer Yazılar
TYSD Manisa Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
Geleneksel Ramazan iftarımızı bu yıl gerçekleştiremesek de maske ve mesafeye dikkat ederek 150 ihtiyaçlı ailemize gıda kolisi, et ve peynir dağıtımı gerçekleştirdik… Bağışçılarımıza minnetlerimizi sunuyor , hayırlı ramazanlar diliyoruz. 26.04.2021
Geliri Manisa Büyükşehir Belediyesi Tarafından Derneğimiz “Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerine” Bağışlanan Oyun Sahnelendi
Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından geliri Derneğimiz “ATATÜRK EĞİTİM BURSLU ÖĞRENCİLERİNE ” bağışlanan “Vay sen misin ben olan “adlı oyun sahnelendi…. Başkanımız Sn Cengiz ERGÜN ve Sosyal İşler Müdürlüğüne ve emeği
TYSD Manisa Şubemizin 92. Yıl Kutlaması
92. yılımızı yoğun katılımlı bir çay daveti ile kutladık… Gelirini depremzedelerimizin yaralarını sarmak üzere Elazığ ve Malatya Şubelerimize göndereceğiz… Katılan ve katkı sağlayan iki sponsorumuza ve günümüze renk katan misafirlerimize