TYSD Manisa Şubesi Ramazan Ayı Yardımı
Geleneksel iftar yemeğimiz de ihtiyaç sahipli, şubemizden yardım alan aileler ve öğrencilerimizle birlikte oruçlarımızı açtı. Yemek sonrası hayır sevenimizin katkılarıyla hazırlanan 200 adet ramazan kolilerimizi dağıttık… Allah kabul etsin…
Diğer Yazılar
Geliri Manisa Büyükşehir Belediyesi Tarafından Derneğimiz “Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerine” Bağışlanan Oyun Sahnelendi
Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından geliri Derneğimiz “ATATÜRK EĞİTİM BURSLU ÖĞRENCİLERİNE ” bağışlanan “Vay sen misin ben olan “adlı oyun sahnelendi…. Başkanımız Sn Cengiz ERGÜN ve Sosyal İşler Müdürlüğüne ve emeği
TYSD Manisa Şubesi
Manisa İli Kadın Dernekleriyle beraber Tugay Komutanımız ve Sevgili eşleriyle öğle yemeği yedik… Valimiz Sn. Ahmet Deniz’in eşi Sn. Olcay Deniz hanımefendi bizleri Taşfabrika’da kabul etti…
TYSD Manisa Şubemiz 96. Yılımızı Kutlamaktadır
Derneğimizin 96. Kuruluş Yıldönümünü büyük bir coşku ve gururla kutluyoruz… Nice başarı ve bereket dolu yıllarımızda bize destek olan tüm bağışçılarımıza ve dostlarımıza teşekkür ederiz. 13.02.2024