TYSD Manisa Şubesi
Ağaç dikme kampanyasına rahmetli Genel Başkanımız Birsen Eldem Hanımefendi adına katıldık… Mekanı cennet olsun…
Diğer Yazılar
TYSD Manisa Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Kültürel Gezi Düzenlemişlerdir
ATATÜRK Eğitim Bursu alan öğrencilerimiz yararına düzenlediğimiz Seferihisar Sığacık gezimize katılan tüm üye ve misafirlerimize çok teşekkür ederiz. 22.11.2022
TYSD Manisa Şubemizin Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Kültürel Gezileri
Atatürk Eğitim Burslu öğrencilerimiz yararına üyelerimiz ve gönül dostlarımızla Balıklıova, Selway AVM, Kadın Kooperatifleri ziyareti ve son olarak da İstinye Park AVM ile gezimizi sonlandırdık… Tüm katılan dostlarımıza teşekkür eder,
TYSD Manisa Şubemizin Gıda ve Kıyafet Yardımı
Hayırsever dört bağışçımızın katkılarıyla covid geçiren 54 yaşındaki annemize gıda yardımında bulunduk… İhtiyaç sahibi bir ailemizin iki çocuğuna giyim alışverişi yaptık… İyi günlerde, sağlıkla kullansınlar.