TYSD Manisa Şubemizin 13. Ege Kadın Buluşması Etkinliği
16-17 Kasım tarihlerinde CKD Manisa Şubesi ev sahipliğinde Manisa Anemon Otel’de gerçekleştirilen 13. Ege Kadın Buluşması’na katıldık…
“Birlikte yürüyoruz, birlikte güçleniyoruz” sloganıyla hareket edilen toplantıda Egeli kadının gücünü hepimize hissettiren, tüm katkı sağlayan katılımcılara ve emeği geçen herkese teşekkürlerimizle…
Diğer Yazılar
TYSD Manisa Şubemizin Sandalye ve İlaç Yardımları
Engelli büyüğümüzün sandalyesini sosyal mesafemize dikkat ederek evinde teslim ettik. Sağlıkla kullanılsın. Kanser hastası kardeşimizin imkânsızlığı sebebiyle kendisinin alamadığı, destekleyici ilaç olduğu için sigortanın da ödemediği, şifa olsun diyerek bizim
TYSD Manisa Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Ekinlik Düzenlemişlerdir
Atatürk Eğitim Bursu alan öğrencilerimiz yararına erken yeni yıl kutlaması yaptık. Katılan ve katkı sağlayan herkese teşekkür ediyor ve iyi seneler diliyoruz. 21.12.2022
TYSD Manisa Şubesi Genel Kurulu
37. Olağan Genel Kurulumuzu dostlarımızın, üyelerimizin katılımı ile gerçekleştirdik. Güven ve desteğiniz için teşekkür eder,bereketli ve başarılı bir çalışma dönemi daha dileriz.