TYSD Manisa Şubemizin Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimizin Yararına Düzenlemiş Olduğu Hıdırellez Programı
Geliri ATATÜRK Eğitim Burslu öğrencilerimiz yararına olan geleneksel Hıdırellez kutlamamızı Ortaköy Yunuspark’ da gerçekleştirdik.
Tüm misafirlerimize ve Yunuspark çalışanlarına teşekkürlerimizle.
06.05.2022
Diğer Yazılar
TYSD Manisa Şubemiz Atamız’ı Saygı, Sevgi ve Minnetle Anmıştır
TYSD Manisa Şubesi olarak Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ölümsüzlüğünün 84. ncü yılında anmak üzere başta anıta çelenk sunma törenine, Çocuk Gözüyle Atatürk isimli resim sergisine, Gediz Anadolu Lisesi’nin
Geliri Manisa Büyükşehir Belediyesi Tarafından Derneğimiz “Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerine” Bağışlanan Oyun Sahnelendi
Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından geliri Derneğimiz “ATATÜRK EĞİTİM BURSLU ÖĞRENCİLERİNE ” bağışlanan “Vay sen misin ben olan “adlı oyun sahnelendi…. Başkanımız Sn Cengiz ERGÜN ve Sosyal İşler Müdürlüğüne ve emeği
TYSD Manisa Şubemizin Öğrencilerimize Tablet Yardımları
TBMM 85. Yıl Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde ihtiyaç sahibi 30 çalışkan öğrencimize tablet dağıtım töreni gerçekleştirdik… Törene Manisa Şehzadeler İlçesi Kaymakamı C. Hüsnü Çaykara ve eşi, İlçe Belediye Başkan Yrd.