TYSD Manisa Şubemizden Atatürk Ayser Kani Çelikel İlköğretim Okulu’na Bağış
Şubemizce bağış olarak yaptırılan ATATÜRK AYSER KANİ ÇELİKEL İLKÖĞRETİM OKULU’nun dış cephesinin boya işlemleri bitti, içi devam ediyor.
Öğrencilerimize, öğretmenlerimize başarılı bir eğitim, öğretim yılı olmasını dileriz.
Diğer Yazılar
TYSD Manisa Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Kültürel Gezi Düzenlemiştir
8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında ATATÜRK Eğitim Burslu öğrencilerimiz için düzenlediğimiz 4 Mart Bergama Kültür Gezimize katılan ve katkı sağlayan tüm üyelerimize, yardım seven dostlarımıza ve araç desteği
TYSD Manisa Şubemizin Akülü Araç Bağışı
Şubemiz bu kez de, yüce gönüllü bağışçılarımızdan 4‘ünün bir araya gelerek aldığı akülü engelli aracını, 8 yaşında geçirdiği trafik kazası sonucu araca ihtiyaçlı kalan dünya yakışıklısı gencimize bağışlayarak gönülleri mutlu
TYSD Manisa Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
Geleneksel Ramazan iftarımızı bu yıl gerçekleştiremesek de maske ve mesafeye dikkat ederek 150 ihtiyaçlı ailemize gıda kolisi, et ve peynir dağıtımı gerçekleştirdik… Bağışçılarımıza minnetlerimizi sunuyor , hayırlı ramazanlar diliyoruz. 26.04.2021