TYSD Manisa Şubemizin Atatürk Eğitim Bursu Alan Öğrencilerimiz Yararına Kahvaltı Etkinliği
Bugün yaptığımız kahvaltımız Atatürk eğitim bursu alan öğrencilerimiz yararına idi. Sponsorumuz Miss Class Güzellik Merkezi sahibi Nurcan ve Ferhat Hasköy ve katılan herkese sonsuz teşekkürlerimizle…
Kahvaltımızda aramıza yeni katılan üç yeni üyemizin de rozetlerini taktık… Hayırlı olsun…
Diğer Yazılar
TYSD Manisa Şubesi 88. Yıl Kutlamaları
Manisa Şubemiz 88. KuruluşYılımız nedeniyle “Atatürk’ün Giydiği Kıyafetler ” Defilesi düzenlemiştir. Şehrin idari amirlerinin de katıldığı defile ilgiyle izlenmiştir.
TYSD Manisa Şubemizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlaması
CUMHURİYET BAYRAMIMIZ kutlu olsun … ATAMIZA saygı ve minnetlerimizi sunduk…
TYSD Manisa Şubemizin Etkinliği
2021-2022 eğitim öğretim yılının açılışını uzun bir aradan sonra gerçekleştirdiğimiz ilk etkinliğimizle kutladık… Bereketli ve sağlıklı bir yıl olması dileklerimizle katılan, katkı sağlayan herkese sonsuz teşekkürler. 06.10.2021