TYSD Kuşadası Şubesi
Genel Merkezimiz ve 133 Şubemizle birlikte 91. yılımızı kutlamanın gurur ve mutluluğu ile nice yıllara..
Diğer Yazılar
TYSD Kuşadası Şubemizin 23 Nisan Kutlaması
23 Nisan Çocuk Bayramında, çocuklarımızın pedalları hayallere dönsün diye 23 çocuğumuza bisiklet hediye ettik. Kuşadası Kaymakamımız Sn. Sadettin Yücel’e, Emniyet Müdürümüz Sn. Mehmet Ali Berksoy’a, Milli Eğitim Müdürümüz Sn. İbrahim
TYSD Kuşadası Şubemizin Bilgisayar ve Medikal Ayakkabı Yardımları
Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla yeni ofisimizde Eylül ayı itibariyle çalışmalarımıza başladık. Değerli bağışçılarımızın destekleri ile 2 öğrencimize laptop hediye ettik… Balkondan düşerek omurilik felci olan ve fizik tedavi ile en
TYSD Kuşadası Şubemizin İftar Yemeği Etkinliği
Geleneksel iftar yemeğimizi her yıl olduğu gibi bu yıl da yoğun katılımla gerçekleştirdik. Yemeğimize katılan gençlerimizin de derneğimize üye olmak istemeleri bizleri son derece memnun etti. Katılımlarından dolayı üyelerimize, bağışçılarımıza,