TYSD Kuşadası Şubemizin 23 Nisan Kutlaması
23 Nisan Çocuk Bayramında, çocuklarımızın pedalları hayallere dönsün diye 23 çocuğumuza bisiklet hediye ettik. Kuşadası Kaymakamımız Sn. Sadettin Yücel’e, Emniyet Müdürümüz Sn. Mehmet Ali Berksoy’a, Milli Eğitim Müdürümüz Sn. İbrahim Ataman’a, Garnizon Komutanımıza, Hayır Severlerimize, Üyelerimize, Kuşadalılara, Basınımıza, Emek veren, katkı sağlayanlara minnettarız… Çok Teşekkür Ederiz.
Diğer Yazılar
TYSD Kuşadası Şubemizin Gıda ve Öğrencilerimize Tablet Yardımları
Şubemiz aracılığıyla ihtiyacı olan vatandaşlarımıza gıda çekleri, aş evine erzak yardımı ve uzaktan eğitim alabilmeleri için 3 öğrencimize tablet hediye eden bağışçımız Atila Ailesi’ne sonsuz teşekkürlerimizle.
TYSD Kuşadası Şubemizle İlgili Yerel Gazete Haberi
Kadının yoksulu olamaz. Türk kadını bizatihi bir varlıktır. http://www.guvercinehaber.com/kadinin-yoksulu-olamaz-turk-kadini-bizatihi-bir-varliktir-4600.html
TYSD Kuşadası Kuruluş Yıldönümü Kutlamaları
Kuşadası Şubemiz, Derneğimizin 88.yılı Kuruluş Yıldönümünü ve Türk Kadınlarının, Cumhuriyet Analarının Gününü kutlamıştır. Her zaman olduğu gibi, üyelerimizin, dostlarımızın yardım sevenler ailemize büyük desteği olmuştur.