TYSD Kuşadası Şubesi Genel Kurulu
Kuşadası Şubemiz Genel Kurulunu gerçekleştirmiş ve yeni çalışma dönemi yönetim ve denetim kurullarını seçmişlerdir. Kendilerine başarılar diliyoruz.
Diğer Yazılar
TYSD Kuşadası Şubemizin 23 Nisan Kutlaması
23 Nisan Çocuk Bayramında, çocuklarımızın pedalları hayallere dönsün diye 23 çocuğumuza bisiklet hediye ettik. Kuşadası Kaymakamımız Sn. Sadettin Yücel’e, Emniyet Müdürümüz Sn. Mehmet Ali Berksoy’a, Milli Eğitim Müdürümüz Sn. İbrahim
TYSD Kuşadası Şubesi Ramazan Ayı Yardımı
120 adet Ramazan Paketini Kuşadası ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık… Hayırseverlerimiz Murat Karadağ, Müyesser Canbatar ve Neşe Yurdakul’a çok teşekkür ederiz…
TYSD Kuşadası Şubemizin Ramazan Ayında Gerçekleştirmiş Oldukları Yardımlar
Ramazan Ayı öncesi üyelerimiz ve misafirlerimizle SANDIKLI TERMAL PARK OTEL Gezisi düzenledik ve kuruluşumuzun 96. Yılını hep birlikte kutladık. Ramazan Ayı boyunca Değerli üyelerimiz ve bağışçılarımızın yaptıkları bağışlarla; İhtiyaçlı ailelere