Kuşadası Büfesi Açıldı
Şubemiz YAZ mevsimin gelişiyle öğrencilerimizin bursları karşılamak ve ihtiyaç sahiplerinin yanında olabilmek için BÜFE’lerini açmışlar, ihtiyaç sahiplilerinin yanında olmak için bu yaz da canla başla çalışmaya başlamışlardır.
Diğer Yazılar
TYSD Kuşadası Şubemiz Yeni Yılımızı Kutlamaktadır
Kuşadası Şubemiz 2022 yılı son toplantısında onursal Başkanımız inci ANIL, 25 yıllık üyemiz Yurdagül OLGAÇ hanımefendi ve Aktüel Gazetesinden Zeynep İNAK ile birlikte pastamızı keserek bu yıla elveda dedik. 2022
TYSD Kuşadası Şubemizin 23 Nisan Kutlaması
23 Nisan Çocuk Bayramında, çocuklarımızın pedalları hayallere dönsün diye 23 çocuğumuza bisiklet hediye ettik. Kuşadası Kaymakamımız Sn. Sadettin Yücel’e, Emniyet Müdürümüz Sn. Mehmet Ali Berksoy’a, Milli Eğitim Müdürümüz Sn. İbrahim
TYSD Kuşadası Şubemiz Atatürk Eğitim Burslu Öğrencilerimiz Yararına Kültürel Etkinlik Düzenlemiştir
Sandıklı Termal Park Otele yaptığımız dayanışma gezimizi tamamladık… Gezimizin içerisinde; 10 Kasım’da ATAMIZI andık. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Bayrak Gecemizi yaptık. Eskişehir’e kültür gezisi düzenledik… Sandıklı’da Yarenler