TYSD Kocaeli Şubesi Üyesi Sn. Hande Özsevinç’ten Bayramlık Hediyeleri
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kocaeli Şubesi üyesi Hande Özsevinç Arınık yaklaşan Şeker Bayramı dolayısıyla ihtiyaç sahibi iki ailenin çocuklarını giydirmiştir.
Ayakkabı ve çoraplardan başlayarak, tüm iç ve dış giysileri ailelere teslim edilmiş ve iki aileden 5 çocuk sevindirilmiştir.
Diğer Yazılar
TYSD Kocaeli Şubesi Engelsiz Yaşam Projesi
Kocaeli Şubemiz, Engelsiz Yaşam Projesine ilişkin olarak Engelliler Haftası münasebetiyle yürüme engelli Burhan Pala’ya akülü sandalye hediye etmiştir. Engellilerle ilgili çalışmalar konusunda hassas olan şubemizin dernek binalarında teslim ettikleri akülü
TYSD Kocaeli Şubemiz 94. Kuruluş Yıldönümünü Coşku ve Mutlulukla Kutlamaktadır
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kocaeli Şubesi olarak; derneğimizin 94. Kuruluş Yıldönümünde Atatürk Büstü’ne çelengimizi koyarak; saygı duruşu ve İstiklal Marşı’mızın ardından Büyük Önderimize saygı ve şükranlarımızı sunduk. Başta Genel Merkezimiz
TYSD Kocaeli Şubemiz Van Çolakoğlu İlkokulundaki 21 Öğrencimizin Giyim İhtiyaçlarını Karşılamıştır
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kocaeli Şubesi olarak bu defa yardım elimizi ülkenin çok uzaklarına, Van’a uzattık… Eğitime katkı sağlamayı şiar edinmiş olan derneğimiz, Van’da görev yapan öğretmenlerle kurduğu temas sonucu