TYSD Kocaeli Şubemizin 120 Aileye Erzak Yardımları
Ramazan ayı dolayısıyla ihtiyacı olan 120 aileye erzak kolisi ile ayrıca süt, sıvıyağ, kaşar peyniri, beyaz peynir, et ve kıyma da vermek suretiyle aileleri sevindirmiş olup, ayrıca Atatürk Eğitim Bursu alan öğrencilerimize burs ödemeleri ile birlikte banka hesaplarına 100’er TL bayram harçlığı yatırılmıştır…
Şubemiz büyüklerimizi de unutmamış; 50 kadar yaşlımıza bayram için hırkalar, süveterler ve t-shirtler hediye etmiştir.
Değerli bağışçılarımızdan gelen zekât, fitre ve oruç kefaretleri ihtiyacı olan ailelere dağıtılmıştır.
Bize bu imkanı veren bağışçılarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunar, sağlıkla hayırlı bayramlar dileriz.
28.04.2022
Diğer Yazılar
TYSD Kocaeli Şubemizin Ramazan Ayında Gerçekleştirmiş Oldukları Yardımlar
Ramazan ayı dolayısıyla ihtiyaç sahibi 60 aileye erzak kolisi yardımı yapılmıştır. Bağışçılarımızdan gelen fitre, zekât, oruç kefaretleri ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza verilmiştir. Şube olarak iftar programımızı gerçekleştirerek güzel bir akşam yaşadık.
TYSD Kocaeli Şubesinin Hasta Karyolası Bağışı
Şubemiz bağış olan 1 adet hasta karyolasını hastalar için kullanılmak üzere Rehabilitasyon Merkezine bağışlamıştır. Tüm hastalarımıza şifalar diliyoruz.
TYSD Kocaeli Şubemizin Ramazan Ayı Yardımları
Geçen yıl olduğu gibi bu yılda dünyayı saran Covid-19 salgını nedeniyle toplumumuzun büyük kısmı Ramazan ayına yoğun ekonomik sıkıntılarla girmiş bulunmaktadır. Ramazan ayı birlik, beraberlik, paylaşma ayıdır. Biz Türkiye Yardım