TYSD Kocaeli Şubemizden Köseköy Gençlik Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Ziyareti
Köseköy Gençlik Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan ve çeşitli okullarda ilköğretim ve ortaöğretimde eğitim gören 50 öğrenciye “Toplu Doğum Günü” kutlaması düzenleyerek onları mutlu etmeye çalıştık.
Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımız, Kerem Derneği üyeleri, eğitimcilerimiz ile çocuklarımızın pastalarını kestik, karnelerini kutladık.Çocuklarımıza eşofman takımları, T-shirtler ve spor ayakkabılar armağan ettik.
Diğer Yazılar
TYSD Kocaeli Şubemizin Kurban Bayramı’nda Gerçekleştirmiş Oldukları Yardımlar
Kentimizin hayırsever bir bağışçısı tarafından Kurban Bayramı dolayısıyla bağışlanan 80 adet erzak kolisi ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtılmıştır. Değerli bağışçımıza teşekkür eder; bu vesileyle herkese sağlıklı, huzurlu, mutlu bayramlar dileriz 17.06.2024
TYSD Kocaeli Şubemizden Okuma Ve Sınav Salonu Açılışı
Türkiye Yardım Sevenler Derneğimizin kuruluşunun 91. yılı anısına yaptırmış olduğumuz Tıp Fakültesi ek binası 2. katta bulunan 80 kişilik ‘Okuma ve Sınav Salonu’ açılışı, 25 Aralık 2019 tarihinde Kocaeli Üniversitesi
TYSD Kocaeli Şubemizin Tekerlekli Sandalye Yardımı
İlimiz Körfez ilçesinde ikamet eden Ceren Sude kızımızın engelinden ötürü bir tekerlekli sandalyeye ihtiyacı olduğu bilgisi derneğimize ulaştığında, Şube Başkanımız Bilge Bilgisu YENER’in Derneğimize her zaman destek veren torunu bu