TYSD Kocaeli Şubemizden Atatürk Köşesi
Kocaeli Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü’ne Ulu Önder Atatürk’ün büstünün bulunduğu bir Atatürk Köşesi yaptırdık ve 5 Aralık Perşembe günü yapılan açılışla armağan ettik. Fakültenin öğretim görevlileri ve Şubemiz Yönetim Kurulu üyelerinin hazır bulunduğu açılışta Çevre Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Sevil Veli Dernek Başkanımız Bilge Yener’e teşekkür plaketi takdim etmiştir.
Diğer Yazılar
TYSD Kocaeli Şubemiz Cumhuriyet’imizin 99. Yılını Coşku ile Kutlamıştır
Cumhuriyetimizin ilanının 99. yılında Atatürk Anıtı’na çelengimizi sunduk; Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK, aziz şehitlerimiz ve gazilerimizi saygı ve rahmetle andık… Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. 28.10.2022
Mondi Tire Kutsan Kağıt ve Ambalaj SAN. A.Ş.’nin Kocaeli Şubemize Eğitim Bağışı
Kocaeli İli Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren“Mondi Tire Kutsan Kağıt ve Ambalaj San. A.Ş. “ tarafından Şubemize eğitim hizmetlerimizde kullanılmak üzere nakdi bağış yapılmıştır.Fabrika Müdürü Ömer Eğilmez, İnsan Kaynakları Yöneticisi Gamze
TYSD Kocaeli Şubesi Üyesi Sn. Hande Özsevinç’ten Bayramlık Hediyeleri
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kocaeli Şubesi üyesi Hande Özsevinç Arınık yaklaşan Şeker Bayramı dolayısıyla ihtiyaç sahibi iki ailenin çocuklarını giydirmiştir. Ayakkabı ve çoraplardan başlayarak, tüm iç ve dış giysileri ailelere