TYSD Kocaeli Şubemiz Nusretiye İlkokulu’na Yazıcı ve Bilgisayar Kasası Desteğinde Bulunmuştur
İlimiz Kartepe ilçesinde bulunan Nusretiye İlkokulu Yöneticileri Şubemize okullarının yazıcı ve bilgisayar kasası ihtiyacı olduğunu iletmişlerdi…
Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğitimlerinin aksamaması adına okulun ihtiyacı olan yazıcılar ve bilgisayar kasaları alınarak kendilerine teslim edilmiştir.
Derneğimize teşekkür ziyaretinde bulunan Okul Müdürümüze biz de teşekkür eder, çocuklarımıza başarılar dileriz.
02.11.2023
Diğer Yazılar
TYSD Kocaeli Şubemiz Minik Öğrencilerimize Atatürk Köşesi Armağan Etmiştir
İzmit Yeni Turan Anaokuluna, minik öğrencilerimize ATATÜRK KÖŞESİ armağan ettik. Şube yönetimimiz, misafirlerimiz, öğretmenlerimiz ve minik öğrencilerimizle İstiklal marşımızı söyledik. Atatürk ‘ü andık, anlattık, anladık bir kez daha. Emeği geçen
TYSD Kocaeli Şubesi Ramazan Yardımı
Şubemiz Ramazan ayı nedeniyle 150 aileye erzak dağıtımını gerçekleştirmiştir.
TYSD Kocaeli Şubemiz “Yaşayan Tarih Sohbetleri” Başlıklı Söyleyişe Katılmıştır
Kocaeli Dokümantasyon Merkezi tarafından düzenlenen “Yaşayan Tarih Sohbetleri” ne sohbet konuğu olarak katılarak Bilge Bilgisu Yener’in hayatı, Türkiye Yardım Sevenler Derneği’nin kuruluşu ve Türkiye Yardım Derneği Kocaeli Şubemizin tarihi ile