TYSD Kocaeli Şubemiz Cumhuriyet’imizin 99. Yılını Coşku ile Kutlamıştır
Cumhuriyetimizin ilanının 99. yılında Atatürk Anıtı’na çelengimizi sunduk; Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK, aziz şehitlerimiz ve gazilerimizi saygı ve rahmetle andık… Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.
28.10.2022
Diğer Yazılar
TYSD Kocaeli Şubemizin Kırtasiye Malzemesi, Kaynak Kitapları ve Giyim Eşyaları Yardımları
Türkiye Yardım Sevenler Derneği Kocaeli Şubesi olarak; Van ilimizde bulunan Vali Mithat Bey Ortaokulu’na ses düzeni yaptırılmış, bağışçılarımız tarafından temin edilen kırtasiye malzemeleri, 8. Sınıflar için kaynak kitaplar ve çocuklarımızın
TYSD Kocaeli Şubemiz Atamızı Rahmet, Minnet ve Hasretle Anmaktadır
Hayatını milletine ve ülkesine adamış, her alanda elde ettiği başarılarla dünya milletlerine örnek olan Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü vefatının 85. yıldönümünde İzmit Kent Meydanı’nda düzenlenen törene katılarak saygı,
TYSD Kocaeli Şubemiz “Yaşayan Tarih Sohbetleri” Başlıklı Söyleyişe Katılmıştır
Kocaeli Dokümantasyon Merkezi tarafından düzenlenen “Yaşayan Tarih Sohbetleri” ne sohbet konuğu olarak katılarak Bilge Bilgisu Yener’in hayatı, Türkiye Yardım Sevenler Derneği’nin kuruluşu ve Türkiye Yardım Derneği Kocaeli Şubemizin tarihi ile