TYSD Kartal Şubesi Resim Sergisi
Şubemizin düzenlediği Resim Sergisinden… Kendilerini kutlar, başarılı çalışmalarının devamını dileriz…
Diğer Yazılar
TYSD Kartal Şubemiz
Her ay oldugu gibi , İstanbul Şubeleri olarak bu ay da Şubemiz ev sahipliğinde Marmara Yelken Kulübünde toplandık. 21. Alanya Bölge Toplantımızı, Üsküp’te TYSD’nin 91. Kuruluş yılı anısına “TYSD Genel
TYSD Kartal Şubemizin Gerçekleştirmiş Oldukları Faaliyetler
Van İli Gürpınar İlçesi ‘ nin bir mezrasındaki İ.Ö.O’ na ATATÜRK Büstü armağan ettik. Battalgazi İ.Ö.O ‘ nun Otizm Sınıfı için yumuşak taban ve eksik materyallerini tamamladık. Yusuf Tümay öğretmen
TYSD Kartal Şubemiz Anaokulu Projemiz için Kermese Katılmıştır
2023/2024 çalışma dönemimizde de her zaman olduğu gibi “Atatürk Eğitim Burslu öğrencilerimiz, ihtiyaçlı halkımız ve deprem bölgesi Antakya Kuzeytepe’de yaptıracağımız ATATÜRK ANAOKULU”muza bağış kazanmak için çok çalıştık. Gözümüzün nuru ile