TYSD Kartal Şubemizin Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi Ziyareti
Bugün Dragos Yeni Amaç Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezindeki zihinsel engelli çocuklarımızla beraberdik.
4-25 yaş arası çocuk ve gençleri tüm şevkatleri ile sarmalayan öğretmenleriyle dertlerini, zorluklarını, çabalarını dinledik ve gözlemledik. Davul, zurna eşliğinde birlikte oynadık. Palyaçolarımızla onları zorlu hayatlarından bir nebze uzaklaştırmak istedik. LCW’ den temin ettiğimiz giysileri armağan edip, pastamızı kestik.
Emeği geçen tüm arkadaşlarımıza, öğretmenlerimize bize inanan ve yanımızda olan tüm dostlarımıza teşekkürlerimizle…
Diğer Yazılar
TYSD Kartal Şubemize Genel Başkanımız Sn. Dilek Bayazıt’ın Ziyareti
Derneğimizin duayen Başkanlarından, tecrübe büyüğümüz Yüksel EKİM, Kartal Şubemizin kuruluşundan bugüne değin derneğimize emeği, desteği ve hizmetleri olan değerli Arkadaşlarımızı, Şubemiz Başkanı Nejla AKAGÜNDÜZ ve Yönetim Kurulu Üyelerini, Genel Başkanımız
TYSD Kartal Şubemizin Kırtasiye ve Giysi Yardımı
Diyarbakır – Bozyer mezrasında bir ilkokula eşofman takım, atkı-bere ve kırtasiye yardımı yaptık. Evlatlarımız iyi günlerde kullansın…
TYSD Kartal Şubemizin Ramazan Ayı Boyunca Yardımları ve Bayram Dilekleri
Ramazan ayı başlangıcından bugüne değin; * 55 aile ve öğrenciye 15.000 ₺ erzak yardımı * 24 aileye 1.950 ₺ market kartı * 30 aile ve öğrenciye 14.000 ₺ fitre kefaret